SU Black lžíce jídelní 20,4 cm

Katalogové číslo: V-7000-2B-12
Značka: Verlo
120 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Tato jídelní lžíce ohromí elegancí oblečenou do černého kabátku a celému jídelnímu stolu tak dodá působivý šmrnc. Je dokonale vyvážená, takže se perfektně drží v ruce. Na její výrobu se používá nerezová ocel 18/10, která garantuje vysokou odolnost proti korozi a dlouhou životnost i při každodenním používání. Kvalitní příbory se zajímavým designem vám budou sloužit mnoho let a umožní vám snížit zbytečné výdaje způsobené nákupem dalších nebo nových příborů. Grafit, zlato nebo měď jsou v současnosti nejmódnější barvy pro zařizování bytů a restaurací. Skvěle se mísí s monochromatickým aranžmá a dodávají mu jedinečný, módní styl. PVD je technologie pro barvení ocelových povrchů. Jedná se o moderní metodu, díky které lze z oceli vyrobit nejen stříbro. Barevný efekt se získává ve speciálních podmínkách pomocí moderních technologií a fyzikálních jevů. Ocel s PVD povlakem je extrémně odolná, neopotřebovává se, nebarví, je rozložena tence a dokonale po celé ploše příboru. Díky tomu vypadají příbory velmi přirozeně a efektně. Na povrchu nezůstávají žádné otisky prstů. Taková ocel také není náchylná ke korozi. Tento povlak je zdravotně nezávadný - vyznačuje se antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi.

Lžíce jídelní 20,4 cm

SU Black lžíce jídelní 20,4 cm

Parametry

  • Materiál: nerezová ocel 18/10
  • Délka: 204 mm
  • Tloušťka: 4 mm
  • Barva: černá
  • Matný povrch
  • Lze mýt v myčce na nádobí
  • Cena uvedena za 1 kus

Využití lžíce

  • Nabírání pokrmů.

Kolekce SU Black 

Dodejte svému stolování šťávu se sadou příborů kolekce SU. Na každého účastníka zapůsobí svou černou elegancí, která zkrátka působí stylově a celkovému hodování dodává neodolatelný šmrnc. Kvalitní nerezová ocel garantuje dlouhodobou odolnost i při každodenním používání.

Výrobce

Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.
Nahoru