SU Black nůž jídelní 22,5 cm

Katalogové číslo: V-7000-5B-12
Značka: Verlo
116 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Tento jídelní nůž ohromí elegancí oblečenou do černého kabátku a celému stolu tak dodá působivý šmrnc. Je dokonale vyvážený, takže se perfektně drží v ruce. Na jeho výrobu se používá nerezová ocel 18/10, která garantuje vysokou odolnost proti korozi a dlouhou životnost i při každodenním používání. Kvalitní příbory se zajímavým designem vám budou sloužit mnoho let a umožní vám snížit zbytečné výdaje způsobené nákupem dalších nebo nových příborů. Grafit, zlato nebo měď jsou v současnosti nejmódnější barvy pro zařizování bytů a restaurací. Skvěle se mísí s monochromatickým aranžmá a dodávají mu jedinečný, módní styl. PVD je technologie pro barvení ocelových povrchů. Jedná se o moderní metodu, díky které lze z oceli vyrobit nejen stříbro. Barevný efekt se získává ve speciálních podmínkách pomocí moderních technologií a fyzikálních jevů. Ocel s PVD povlakem je extrémně odolná, neopotřebovává se, nebarví, je rozložena tence a dokonale po celé ploše příboru. Díky tomu vypadají příbory velmi přirozeně a efektně. Na povrchu nezůstávají žádné otisky prstů. Taková ocel také není náchylná ke korozi. Tento povlak je zdravotně nezávadný - vyznačuje se antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi.

Nůž jídelní 22,5 cm

SU Black nůž jídelní 22,5 cm

Parametry

  • Materiál: nerezová ocel 18/10
  • Délka: 22,5 cm
  • Barva: černá
  • Matný povrch
  • Lze mýt v myčce na nádobí
  • Cena uvedena za 1 kus

Využití nože

  • Krájení pokrmů.

Kolekce SU Black 

Dodejte svému stolování šťávu se sadou příborů kolekce SU. Na každého účastníka zapůsobí svou černou elegancí, která zkrátka působí stylově a celkovému hodování dodává neodolatelný šmrnc. Kvalitní nerezová ocel garantuje dlouhodobou odolnost i při každodenním používání.

Výrobce

Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.
Nahoru